logo
چشم انداز و ماموریت

آرمان سازمان

  • ایجاد بازارهای جدید برای سازمان و اخذ پروژه های جدید از خودروساز .
  • انتقال تکنولوژی به جهت داخلی سازی مجموعه های امکان پذیر به لحاظ مباحث بازرگانی جهت جلوگیری از خروج ارز از شرکت به جهت رسیدن به قیمت های رقابتی .
  • نگاه به محصولات هایتک به جهت ورود به بازارهای جدید و ارتباط با شرکت های معتبر خارجی بابت انتقال تکنولوژی در آینده ونیز بستر سازی برای همکاری مشترک ودر قالب JV با یکی از شرکتهای معتبر در صنعت قطعات الکترونیکی خودرو جهت تامین با کیفیت ، با قیمت های رقابتی برای مشتریان داخلی ونیز دسترسی به بازارهای صادراتی با همکاری اشاره شده .

چشم انداز سازمان

این شرکت همواره تلاش خواهد کرد تا با نوآوری ، مشتری مداری ، رقابت پذیری ، سرعت  و شفافیت در پاسخگویی به کارکنان ، تامین کنندگان ، سهامداران به  عنوان بهترین و خوشنام ترین شرکت ایرانی در تولید قطعات الکترونیکی با رعایت استاندارد های جهانی در بازارهای داخلی  و در صورت امکان خارجی شناخته شده باشد.

ماموریت سازمان

به عنوان یک شرکت تولید کننده  قطعات الکترونیکی خودرو با تاکید بر فناوری­های نوین، تعهد وظیفه اصلی خود را تولید و ارائه محصولاتی بر مبنای خواسته مشتری و در راستای دستیابی به خوشنودی مصرف کننده نهایی میدانیم. التزام کارکنان بر وجدان کاری و یادگیری مداوم، موفقیت شرکت را بعنوان یک واحد صنعتی پویا و خلاق تضمین نموده وهمواره خود را در مقبال جامعه و افزایش رفاه و ثروت عمومی مسئول میداند .

 


تماس با ما

کارخانه :

 

البرز، شهرک صنعتی هشتگرد،فاز 1، خیابان کارگر، ابتدای یاس پنجم

 

کدپستی :   3361654558
تلفن :   0264-4227675
عضویت در خبرنامه